poniedziałek, 12 marca 2018

Willow

 "Jeżeli chcesz sobie życie poprawić to wystarczy poprawić ''poduszkę''.''

IMIĘ: Willow
PSEUDONIM: Wil /Leaf
PŁEĆ: Basior
WIEK: 56 lata, urodziny ma 7 grudnia.
♠♤♠
CHARAKTER: O Na co dzień spokojny, zrównoważony i łagodny. Nie ma w zwyczaju okazywać jakichkolwiek przejawów agresji. Nigdy nie podnosi głosu. Zawsze gdy mówi z jego gardła wypływa głęboki i delikatny dźwięk . Wielokrotnie udało mu się załagodzić spór używając tylko kilku słów. Patrzy na świat obiektywnie, nigdy nie ocenia nikogo z góry, zawsze stara się nawiązać dobre relacje. Lubi długie spacery, dlatego nie martw się jeżeli zniknie na kilka dni, to normalne. Uważaj tylko by nie spotkać go na jednym z nich, ponieważ każda jego wędrówka jest owiana tajemnicą. Unika zatłoczonych miejsc, przebywanie pośród ogromu istnień sprawia, że czuje się onieśmielony. Po wielu latach jakie spędził w samotności zapomniał o współczuciu czy zmartwieniach, więc nie licz na niego w razie kłopotów. Willow powoli przypomina sobie jak to jest być w grupie, pewne rzeczy są dla niego obce i pozbawione sensu. Wspomnienia z przeszłości już dawno zatarły się w jego umyśle, a wyciąganie ich sprawia mu ogromny ból bądźcie więc wyrozumiali ;)
HIERARCHIA: Omega
STANOWISKO: Patrol
RASA: Forest
♠♤♠
UMIEJĘTNOŚCI MAGICZNE:
• Willow potrafi scalić się z drzewem a pobierając od niego składniki odżywcze może przeżyć bez jedzenia czy picia.
• Na jego grzbiecie rośnie wiele gatunków ziół zarówno szkodliwych jak i leczniczych.
• Potrafi szybko leczyć rany bez potrzeby używania wspomagaczy (jedynie swoje rany).
UMIEJĘTNOŚCI NIEMAGICZNE:
Jest bardzo masywny dzięki czemu jest w stanie podnosić lub przesuwać ogromne obiekty. W otoczeniu lasu jest niczym duch gdy chce żebyś go nie widział to nie widzisz ( bywa, że nawet i bez tego nie odróżnisz go od drzewa). Poprzez powolne starzenie się komórek żyje kilkanaście razy dłużej.
♠♤♠
ZAINTERESOWANIA: Lubi spacery, długie drzemki i odkrywanie coraz to nowszych zakamarków.
HISTORIA: Urodził się w klanie wojowników jakieś 50 mil na wschód pośród wysokich szczytów i głębokich rozpadlin. Jego narodziny przyniosły zawód jego rodzicom. Był słaby, nie miał żadnych cech które charakteryzowały by wojownika. Gdy on ledwo co chodził jego rówieśnicy skakali pomiędzy skarpami. W czas pierwszego polowania, każdy z nich przyniósł w pysku ociekającą krwią zdobycz, a on jako jedyny przyprowadził ją żywą. Jego rodzice byli zniesmaczeni a jego bracia wyśmiali go. Dla klanu był całkowicie bezużyteczny. Chcąc uciec od upokorzenia chował się w lasach przemierzając je wyznaczał szlaki i marzył.
- Kiedyś kiedy się mnie pozbędą pójdę ścieżką znaną tylko mi.
Nie musiał długo czekać. Pewnej jesiennej nocy gdy księżyc schował swe oblicze za chmurami, zjawili się, jak mary senne niespodziewanie i nieodwracalnie. Biegł wkładając w każdy ruch wszystkie siły. Pot zalewał mu oczy odbijając promienie wschodzącego słońca. Ostre kły które goniły za nim przez wiele godzin, przeminęły. A on był wolny. Przemierzał świat odwiedzając co piękniejsze miejsca, odkrywając opuszczone krainy i bezludne pustkowia.
Po wielu latach znudził się samotnością więc poszukał i znalazł...
RODZINA: Była ale nie chce o nich pamiętać.
PARTNER: Nie czuje potrzeby posiadania ale kto wie...
POTOMSTWO: Patrz punkt wyżej. ^
♠♤♠
ZNAK ZODIAKU: Sagittarius
RELIKT: Jadeitowy liść pozwala mu przyspieszyć regenerację.
CIEKAWOSTKI: Willow nie je mięsa xD
♠♤♠
WŁAŚCICIEL: agataropela@interia.pl
♠♤♠
TOWARZYSZ: Brak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz