niedziela, 10 grudnia 2017

Powrót!

"Nie obiecuj, mi że wszystko będzie dobrze. Obiecaj, że zrobisz wszystko by tak było. To znacznie trudniejsze"
IMIĘ: Kohu
PSEUDONIM:  Printwayo
PŁEĆ: Wadera
WIEK: 2 lata 6 msc. | 03 wrzesień
♠♤♠
CHARAKTER: "Kohu? Kto to Kohu? Jakaś mała biała wadera? Nie... W ogóle jest taka w watasze?" Właśnie tak reaguje większość wilków, gdy spytasz o tę drobną śnieżnobiałą waderę. Często przemyka się pod ścianami i stara się na wszystkie możliwe sposoby pozostać niewidoczna. O dziwo, mimo jej jasnego koloru futra całkiem się to udaje. Ileż to już razy strażnicy granic zatrzymywali ja i prowadzili do alf jako kogoś kto wtargnął bez pozwolenia na teren Watachy Księżycowego Ducha. 
Mimo całej swojej nieśmiałości w jej sercu kryje się wielka odwaga i niezauważona przez nikogo, nawet nią samą, chęć zemsty. Ale o tym innym razem. Poza jej całą tajemniczą otoczką zdaje się całkiem miła i dobra. Tylko czasami zaczyna mówić jak co najmniej jakieś medium. Powiedzmy jest to wadera bardzo wyczulona na wszelakiego rodzaju magię. Czasem więc lepiej na nią uważać.
Wiele wilków uważa ja za osobę nico przygłupią, ale w rzeczywistości, prawie każdy jej krok jest przemyślany. Podsumowując... Jest sprytna, tajemnicza, nieśmiała i kryje wiele tajemnic...
HIERARCHIA: Alfa... 2 
STANOWISKO: Druid
RASA: Cienia + Jutrzenki=Mgły
♠♤♠
UMIEJĘTNOŚCI MAGICZNE:
* zmieniane w stan gazowy siebie i przedmioty
* słyszenie myśli we mgle
* niewidzialność
* tworzenie mgły
*Teleportacja we mgle
UMIEJĘTNOŚCI NIEMAGICZNE: Ma mocno wyczulone zmysły. Ale poza tym świetnie naśladuje odgłosy i potrafi poruszać się bezszelestnie. Poznała pismo: ludzi, runiczne wilków i jeszcze paru stworzeń leśnych
♠♤♠
ZAINTERESOWANIA: Uwielbia poznawać nowe gatunki zwierząt i roślin. poza tym kocha ważyć różne wątpliwe mikstury wertować, z niezmiernym zapałem, grube zakurzone księgi.
HISTORIA: Kohu obudziła się na wrzosowisku. Mimo okropnego bólu powodowanego złamaną łapą, ruszyła przed siebie. Poruszała się wolno, zbyt wolno. nie miała woda ni pożywienia. Wiedziała że ma na imię Kohu lecz postanowiła tego nie zdradzać żadnej napotkanej osobie. Wymyśliła nowe imię i historię.
Po paru dniach wędrówki gdy padała już z braku żywności i wody, dotarła na skraj lasu. Później usłyszała skomlenie dobiegające z głuszy. Rzuciła się na pomoc mimo wyczerpania. Następnie widziała rzeczy tak okropne i brutalne, że aż strach o tym mówić. W każdym razie zaczęła uciekać z pobojowiska. Za sobą usłyszała wycie. Uciekła. Jednak po chwili biegu poczuła jakby długi kolec wbijający się w skórę. A później? Ciemność? Nie pamięta.
Minęło trochę czasu, a Kohu odnalazła swoje miejsce w Watadze Księżycowego Ducha. Żyło jej się całkiem dobrze. Do czasu. Tego dnia zapadła w dziwną śpiączkę podobną do śmierci. Pochowano ją w płytkim grobie i wszyscy rozeszli się do jaskiń. W nocy pojawiły się pierwsze objawy. Wilki masowo zaczęły umierać na dziwną zarazę. Nikt nie wiedział co robić. W krótkim czasie zmarły wszystkie wyżej postawione wilki. Na terenach watahy rozpętało się istne piekło.
Po upływie miesiąca wszystko się uspokoiło. Podczas epidemii życie straciło dwadzieścia wilków. W tym jedenaście szczeniąt.
Kohu obudziła się zaraz po końcu epidemii i wygłodzona wróciła do watahy. A raczej jej resztek. Czując wyrzuty sumienia, że nie było jej gdy bracia oraz siostry z watahy ginęli, postanowiła odbudować watahę wraz z waderą o imieniu Isil.
RODZINA: Niestety kompletnie jej nie pamięta. Obiecała sobie, że kiedyś ją znajdzie.
PARTNER: Niestety ale chyba to nie dla niej. Choć trzeba przyznać, że w głębi duszy marzy o wilku, który będzie jej zawsze bronił i strzegł.
POTOMSTWO: Bez partnera?
♠♤♠
ZNAK ZODIAKU: Virgo, Otomeza, Cheonyeo,
RELIKT: -
CIEKAWOSTKI: Jest pierwszym wilkiem z gatunku Wilków Mgły
WŁAŚCICIEL: Howrse: Kohu / e-mail: incwadila@gmail.com
INNE ZDJĘCIA:
TOWARZYSZ: Może niedługo....


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz