wtorek, 8 sierpnia 2017

Anabella

"Nigdy się niczego nie spodziewaj. Nigdy nie żądaj i nie pytaj. Nigdy nic nie zakładaj. Niech się dzieje - co ma być to będzie." 
IMIĘ: Anabella
PSEUDONIM: Ana
PŁEĆ: Wadera
WIEK: 4 lata | 09 listopad
♠♤♠
CHARAKTER: Dość uparta i stanowcza wadera,zawsze stawia na swoim i lubi rozkazywać. Nie obstawia żadnych wydarzeń - co ma być to będzie jak to mówi jej motto. Należy do miłych osobników,ale zbyt szczerych niestety. Zdecydowanie nie jest typem romantyczki,ciężko z nią nawiązać miłosne kontakty. Ciężko z nią znaleźć wspólny temat,ale jeśli się uda rozmowa może trwać nie skończenie. Lubi towarzystwo i często zaznajamia się z innymi wilkami. Należy do leniwych stworzeń,kocha wylegiwać się pod drzewami w słoneczny dzień. Jest mistrzynią ciętej riposty. 
HIERARCHIA:Wadera Omega
STANOWISKO: Wojownik
RASA: Wilk Natury
♠♤♠
UMIEJĘTNOŚCI MAGICZNE: 
Czytanie w myślach
- Kontrolowanie ognia
UMIEJĘTNOŚCI NIEMAGICZNE: 
- szybkość
♠♤♠
ZAINTERESOWANIA: Polowanie
HISTORIA:  Gdy Ana była młodym wilkiem,znaleziono ją porzuconą w lesie. Starsze wilki przygarnęły ją pod swój dach,aby wychować ją i nauczyć życia.Odkryto też w tedy jej magiczne umiejętności. Ana polubiła stado i zdecydowała się w nim pozostać. Od tamtego czasu nie odłącza się od stada,gdyż bardzo się z nim zżyła od wczesnych lat.
RODZINA: Nie znana
PARTNER: Nie posiada
POTOMSTWO: Nie posiada
♠♤♠
ZNAK ZODIAKU: Scorpio
RELIKT:  Gałąź z magicznego lasu
CIEKAWOSTKI: ---
♠♤♠
WŁAŚCICIEL: juliaimagic@gmail.com
INNE ZDJĘCIA: ---
♠♤♠
TOWARZYSZ: Jak na razie brak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz