sobota, 22 lipca 2017

Od Mizu CD Sakkaku

Bardzo niepokoiła mnie aura, która krążyła przy ludziach tego miasta i w dodatku do okoła miasta. Krążyliśmy i obserwowaliśmy wszystko do okoła, aby się czegoś dowiedzieć. Może przy okazji by się znalazło coś ciekawego. Nic tutaj nie było, co mnie coraz bardziej irytowało. W dodatku do okoła nas pojawiła się gęsta mgła.
- Mizu może powinniśmy już wrócić. I tak się niczego dzisiaj nie zwiedzimy, ani nie dowiemy - powiedział zrezygnowany Saku.
Zgadzałam się co prawda po części z nim, ale z drugiej i nie. Jakby nie było to chciałam, żebyśmy coś razem odnaleźli nowego. Niestety nie było to możliwe. Ta ponura aura mnie już nie zadowalała, a teraz w dodatku jeszcze ta gęsta mgła w której nie można było nic zobaczyć.
- Nigdzie nie idziemy. Jak byłam tutaj wcześniej to było dużo ładniej, weselej i wszystko tętniło życiem. A teraz, teraz ta wioska wygląda jak jakaś porzucona dziura w której nikt nie potrafi się bawić, śmiać... Ja tego tak na pewno nie zostawię. Wreszcie chciałam z tobą zdobyć jakieś ciekawe wspomnienia! - uniosłam głos będąc strasznie zdenerwowana. Zmieniłam się w swojego księżycowego, wojennego demona.
- Saku czas, abyśmy zdziałali coś. Co ty na to? - spojrzałam się na niego z chytrym uśmiechem.

<Saku?> Sorki, ale brak wolnej chwili i w dodatku weny...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz