piątek, 12 maja 2017

Vey

"Czas nie leczy rany, tylko przyzwyczaja do bólu..."
IMIĘ: Vey
PSEUDONIM: nazywaj jak zechcesz 
PŁEĆ: Basior
WIEK: 2 lata 6 msc. / 15 czerwca
♠♤♠
CHARAKTER: Vey jest raczej spokojny i zazwyczaj sprawia wrażenie przygnębionego. Stara się być kontaktowy ale raczej mu to niezbyt wychodzi. Zachowuje się bardzo dziwnie, ma odwrotne reakcje w stosunku do reszty wilków. Zupełnie inaczej definiuje radość, smutek złość i takie tam. Uważa że nie ma czegoś takiego jak dobro i zło a świat jest obracającą się karuzelą. Prawie wszyscy uznają go za szalonego albo upośledzonego. Jednak on uważa że to oni są dziwni i nie rozumieją podstawowych rzeczy a do wszystkich swoich dziwactw podchodzi tak jakby to była największa oczywistość. Ponad wszystko uwielbia muzykę, często słyszy ją w swoim umyśle. Niekiedy zachowuje się tak jakby nigdy nie dorósł a zaraz potem jak stary łowca który ma poważne i stanowcze podejście do życia. Kiedy się na kogoś wścieknie ten ktoś ma po prostu przechlapane. Vey w takich sytuacjach potrafi zabić z zimną krwią. Oczywiście potem żałuje jednak i tak uważa że było warto, nie nie umie tego uzasadnić. Lubi spędzać czas siedząc w cieniu i obserwując jak inne wilki rozmawiają, bawią się, polują. Czasami może z niewiadomych nawet dla siebie samego powodów wybrać jednego wilka którego będzie śledził przez kilka miesięcy, do puki mu się to nie znudzi.
HIERARCHIA: Omega
STANOWISKO: Szpieg
RASA: 60% wilk iluzji, 30% wilk śmierci, 10% wilk szkła
♠♤♠
UMIEJĘTNOŚCI MAGICZNE:
- umie zadawać ból przez dotyk
- umie zamknąć kogoś w "klatce iluzji" ( czujesz realny ból, widzisz to co chcesz żeby on widział, widzisz i czujesz jak robaki zjadają cię żywcem robaki i takie tam, nie możesz tam umżeć, no chyba żę ci psychika wysiądzie w trakcie)
- może się teleportować
- może przekierowywać ataki innych
- może zamieniać różne rzeczy w szkło
- prawie ni czuje bólu
- może porozumiewać się za pomocą myśli 
UMIEJĘTNOŚCI NIEMAGICZNE:
porusza się bezszelestnie oraz jest mistrzem uników
♠♤♠
ZAINTERESOWANIA: nie odkrył jeszcze
HISTORIA: Od zawsze był wyrzutkiem szukającym swojego jedynego miejsca na ziemi. Jednak nigdy mu się to nie udawało. Najwięcej czasu spędził ze swoją rodziną. Odchowali go a potem kiedy był zdolny przeżyć porzucili go. Nigdy ich za to nie winił, to przez niego. Tylko on był winny za cokolwiek co się stało. Szukał w wielu miejscach nowego domu. Jednak nigdzie nie przebywał dłużej niż kilka tygodni. Teraz dotarł tutaj, nie wie ile czasu tutaj będzie mógł zostać. 
RODZINA: nie chce ich pamiętać...
PARTNER: brak
POTOMSTWO: brak
♠♤♠
ZNAK:  Libra
RELIKT: Oszlifowany rubin który wstawił zamiast lewego oka które stracił kiedyś
CIEKAWOSTKI: 
- Kiedy się wścieknie traci całkowicie nad sobą kontrolę i jest w stanie zabić
- Nienawidzi w sobie nieodczuwania bólu, uważa że przez to nie może poczuć w pełni smaku życia.
 - Odczuwa delikatny ból tylko przy bardzo głębokich ranach, często sam je sobie zadaje. Tak wie że kiedyś go to zabije ale to jest jedna z niewielu rzeczy która sprawia mu coś na kształt radości.
♠♤♠
WŁAŚCICIEL: Howrse: wirtuimilitari
INNE ZDJĘCIA: brak
♠♤♠
TOWARZYSZ: brak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz