środa, 26 kwietnia 2017

Od Sakkaku CD Mizu & watahy "Ofiara"

Gdy cały tłum, który zebrał się, pod kryształowym drzewem się rozszedł, wskoczyłem na nie, by je choć trochę przyjrzeć. Kryształ, z którego stworzyło się drzewo, był wyjątkowo piękny i wytrzymały. Nie miałem zamiaru przesiedzieć tam całego dnia, więc po chwili szedłem na ziemię i ruszyłem przed siebie. Zbliżała się, porą obiadowa wiec postanowiłem poszukać czegoś do jedzenia. Po paru metrach dotarłem na polane, a tam szybko upolowałem królika.
Gdy wróciłem do większego skupiska członków naszej watahy, usłyszałem, że Mizu i Parys, gdzieś zniknęli, wówczas poruszałem się po ziemi.
-Ty, rudy!
Na te słowa, które skierowane były w moją osobę, aż krew się zagotowała.
-Tylko nierudy! Jak już to po przezwisku, byle by nierudy!
-Jasne..... Wiesz, może gdzie jest Parys i Mizu?
Spojrzałem na wilki stojące przede mną.
-Pewnie musieli coś załatwić, więc uzbrójcie się w cierpliwość.
Po wypowiedzeniu tych słów ruszyłem przed siebie. Parę godzin później, gdy odpoczywałem, usłyszałem o wyprawie, która miała na celu uratować wadere w krysztale, wiec z ciekawości postanowiłem się z nimi wybrać.
******* Rano******
Jeszcze przed wschodem słońca zbudziła mnie rozmowa Miz z Parysem, gdy tylko odeszli kawałek, ruszyłem za nimi. Po minięciu granicy watahy, przed ich łapy wpadł szczeniak, a chwile później Mizu zawołała mnie, bym zeszedł na dół. Nie chciałem z nią grać, więc pochyliłem się do przodu i po chwili wylądowałem na ziemi z niewielkim grymasem na pysku z powodu złego lądowania. Zaówarzyłem, że szczeniak i basior byli mocno zaskoczeni moją obecnością, w sumie to im się nie dziwię
-Chciałbyś się do nas przyłączyć
Spytała się z uśmiechem na pyszczku Miz.
-Oczywiście.
Odparłem na jej pytanie, wiec tuż po nim ruszyliśmy w dalszą drogę. Spojrzałem na szczeniaka, który szedł blisko mnie.
-Hey jak masz na imie?
-Shadakiro.
-Czyli Shad.
Uśmiechnąłem się, rozmawiałem z nią, bo nie chciałem przeszkadzać tamtej dwójce w rozmowie.

<Shad, Mizu... Równe 300 😂>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz