czwartek, 6 kwietnia 2017

Chloe

,,Życie jest niczym gra, zawsze możesz zaliczyć game over''

:Sunset Glow: by Rouka-Raska
IMIĘ: Chloe (czyt. Klołi)
PSEUDONIM: Klo, Klołek, Loe
PŁEĆ: Wadera
WIEK: 3 lata/ 11.07.2015
♠♤♠
CHARAKTER: Zacznijmy, że Chloe jest wilczycą o zmiennych nastrojach. Trudno ją opisać, używając konkretnych słów. Czasami jest ponura, nie ma ochoty rozmawiać a drugiego dnia może być zadowolona i uśmiechnięta. Szybko umie wykrywać wilka, która chce ją wykorzystać albo z niej pokpić. Na początku zdaje się być tajemnicza i mroczna, ale z każdym dniem co raz bardziej się otwiera. Nie obchodzi ją zbytnio co inni o niej myślą - liczy się tylko jej zdanie. Często gra silną, zimną i twardą, ale to tylko aktorskie zagrania - w środku jest miła i dobra. Niektóre jej cechy są dziwnie dopasowane, ale jak mówiłam - jest zmienna.
HIERARCHIA: Omega
STANOWISKO: Szpieg
RASA: Wilczyca tęczy


♠♤♠
UMIEJĘTNOŚCI MAGICZNE: Umie wytwarzać tęczę, zmieniać kolory niektórych rzeczy
UMIEJĘTNOŚCI NIEMAGICZNE: Jej wielką umiejętnością jest zwinność. Jest niezwykle zwinna i szybka. Z siłą już trochę gorzej....


♠♤♠
ZAINTERESOWANIA: Nie ma szczególnych pasji ani hobby. Jednak uwielbia przebywać na dworze, najczęściej wieczorem, bo wtedy na niebie pojawiają się gwiazdy. A jeszcze bardziej lubi obserwować barwy tęczy na niebie.
HISTORIA: Urodziła się jako najmniejsza z czwórki rodzeństwa.Była jedyną waderą. Rodzice faworyzowali bardziej braci niż ją. Chloe czuła się okropnie w swojej rodzinie. Musiała sama wszystkiego się nauczyć - polowania, bronienia się itp. Gdy skończyła 2 lata, postanowiła dołączyć do Watahy Księżycowego Ducha.
RODZINA: Nie wie gdzie są i nie chce o nich wspominać.
PARTNER: Nie posiada. Może ktoś ją zechce? Wątpię.
POTOMSTWO: Nie posiada.


♠♤♠
ZNAK ZODIAKU: Cancer
RELIKT: Nie posiada.
CIEKAWOSTKI: -


♠♤♠
WŁAŚCICIEL: NataszaOlivia
INNE ZDJĘCIA: -
TOWARZYSZ: -


♠♤♠

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz