wtorek, 5 lipca 2016

Nowy Wilk!

 "Ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia"

Imię: Donnie Darko
Pseudonim: Zazwyczaj Donnie jest jego "pseudonimem", chodź mógłby nad tym filozofować.
Płeć: Basior
Wiek: Tu zazwyczaj nie podaje swojego wieku, woli czuć się wieczny, niż obmyślać jak będzie wyglądać jego śmierć, obecnie kończy 4 lata.
♠♤♠
Charakter: Ukryta twarz, ukryte ciało, ukryta moc... Cały czas ukryty, przed dniem, przed innymi... Donnie to wilk nieobliczalny, zaspakajający się w samotności, ciszy i sporzytujący czas tylko w nocy, sądzać po nim wygląda na takiego, który ma zaburzenia osobowości, tak i może faktycznie być. Nie ma zamiaru się poddawać, odchodzić, woli się ukrywać, nie ryzykować niczyjego życia, on nad sobą nie panuje, jest zagadką dla wszystkich, mało kto go zna, nie wypycha się w cudze łaski, chodzi własnymi ścieżkami nie zwarzając na niego, o jego skąpstwie można wiele powiedzieć, chodź przypomina to bardziej troskę i ostrożność, bojaźliwość do innych. Ten wilk nigdy nie miałzwyczaju się poddawać, nawet po największych wstrząsach emocjonalnych, jest wytrwały, mocny, walczy do ostatniej kropli krwi... Bardzo inteligentny, często zamyka się w sobie, wstydzi się siebie, swojego mienia i tego kim jest. Nienawidzi kłamstwa, obłudy, są to dla niego straszne rzeczy, nie ma kłamstwa dobrego, lepszego, złego i gorszego, kłamstwo to kłamstwo, po prostu jest dla niego jednym z najgorszych. Ceni sobie szczerość, sam najczęściej jej używa, kłamać nie umie i to od razu po nim widać. Żadne towarzystwo praktycznie mu nie odpowiada, ucieka od niego bojąc się, że może sprowadzić nieszczęście, odstaje zawsze na uboczu, ceni sobie przestrszeń, stara się zapewnić schronienie każdemu, jednak nie przyjmuje do wiadomości, że nie uda mu się zadowolić i uratować wszystkich. Na rzut oka, może się wydawać że Donnie to pieprzony bohater, albo wilk udawający bohatera, a tak naprawdę zdruzgotany od środka.
Hierarchia: Basior Omega
Stanowisko: Patrol
Rasa: Da się go nazwać najprostszym kundlem z upodobaniami wilka ciemności, coś w deseń wilka krwi.
♠♤♠
Umiejętności magiczne: Telekineza - przesuwa co chce, kogo chce dzięki swojej mocnej sile umysłu, jeśli coś, kogoś przesuwa uniemożliwia ruch danej osobie, dzięki temu może zyskać przewagę, mimo wszystko to dla niego ciężka sztuka, by podnieść kogoś i unieruchomić go.
Profilaktyka zdrowotna - Moc która łączyła dwóch braci, Donnie'go i Vincent'a, uzdrowić może co tylko chce, kogo tylko chce, zabiera mu to jednak strasznie dużo energii, może również przywrócić komuś życie, przy tym jednak sam prawdopodobnie nie przeżyje. 
Zamrażanie - Czyli dosłowny paraliż ciała, zabiera wzrok, słuch i węch, odbiera władzę nad ciałem, trwa to tylko przez jakiś czas i może to zrobić na max. 5 osobnikach, później traci siłę. 
Regeneracja - czyli szybkie zbieranie siły jak i zagajanie się ran.
Wyczuwalność krwi - wyczuwa ją nawet z najdalszych odległości, wtedy wpada w furię, którą nie da się opanować, jedynie on sam musi sobie z tym poradzić, co jest w niewielkim stopniu możliwe.
Widząc przyszłość/przeszłość - potrafi zniknąć w zakamarki umysłu, czasem niepohamowane obrazy z przeszłości/przyszłości same mu się pojawiają.
Pole energetyczne - najczęściej objawia się w postaci jasnej, czarnej kuli, chroni ona przed zniszczeniem, ranami tego co Donnie nią otoczy, razi prądem.
Wzrok zadający ból - jeśli spojrzy komuś prosto w oczy, pomyśli o tym co tej osobie ma się dziać, jaki ból ma odczuwać stanie się tak.
Umiejętności niemagiczne: Bardzo szybko biega, mimo to szybko się męczy, daleko sprintem nie pobiegnie, bardzo czuły wzrok, słuch i węch powodujące usłyszenie najmniejszego, dalekiego szelestu, bywa, że jego ciało wyczuje najmniejszą siłę.
♠♤♠
Zainteresowania: A raczej ich brak, chodź można by powiedzieć, że Donnie interesuje się sztuką.
Historia: (dzisiaj lub jutro)
Rodzina: 
Ritta - wychowywała go
Vincent - starszy brat
Oboje nie żyją
Partnerka: Nie ma, nie wiadomo czy kiedykolwiek znajdzie.
Potomstwo: Córka Isabel, nie żyje
♠♤♠
Znak zodiaku: Oushiza
Relikt: Medalion
Ciekawostki: 
~ Ciąży na nim coś w rodzaju klątwy, która zdaje się być nieodwracalna
~ Jak wynika z opowiadania, jest pół martwy 
~ Jego rodzice byli wilkami ciemności, coś spowodowało, on mimo to jest mieszańcem
~ Bywa, że mówi w innym języku
~ Posiada w dzień całe białe oczy, zaś w nocy ma tęczówki koloru niebieskawego, bardzo jasnego
♠♤♠
Właściciel: ♥BordiBordi♥
Inne zdjęcia: Oczy niebieskie
Towarzysz: Brak towarzystwa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz