niedziela, 29 maja 2016

Nowi członkowie!

"Bo najważniejsze, to znaleźć swoje miejsce na świecie''

Imię: Daiki (Hypnotic)
Pseudonim: Psychopatka
Płeć: Wadera
Wiek: 3 lata 0 msc. | 29 sierpnia
♠♤♠
Charakter: Charakter tej wadery dzieli się na kilka kategori. Czasem bywa mila i słodka, ale zdarza się to niezbyt często. Miewa napady psychopatki (radze wtedy nie być w pobliżu). Jest bardzo tajemnicza i czasem wredna. Jej charakter jest taki przez jej przeszłość, dlatego cały czas się zmienia.
Hierarchia: Wadera Omega
Stanowisko: Wojowniczka
Rasa: Wadera księżycowego oka czysta krew (bardzo rzadka rasa, była tępiona)
♠♤♠
Moce magiczne: 
*Hipnotyzuje wzrokiem i śpiewem (wtedy świecą się jej znaki na ciele)
*Wizję w snach
*Czytanie w myślach wpatrując się w oczy
*Wszelkie panowanie nad wodą (również krwią bo krew to też woda)
*Telekineza
*Biała magia
Moce niemagiczne: 
* szybkość
* śpiewanie
♠♤♠
Zainteresowania: Dzięki telekinezy rysuje, gdy zamienia się w psychopatke znęca się nad istotami żywymi. Uwielbia leżeć przy jeziorze nocą i obserwować niebo.
Historia: Tuż po przyjściu na świat została porzucona przez matkę. Na szczęście znalazł i przygarną ją mieszkający nieopodal pustelnik. Wadera rosła z biegiem lat. W pewnym momencie pustelnik wybrał się po zioła. Hypnotic czekała na niego, lecz ten nie wracał. Minął tydzień, a jej przyjaciela nie było. Zaczęła szaleć z braku towarzystwa, do tego brakowało jej jedzenia i picia. Pewnego dnia do chaty wbiegły wojska z rozmaitą bronią. Psychika wadery była tak po rozszarpywana że zaczęła mordować każdego kolejnego żołnierza. Nikt nie mógł jej trafić, była zbyt szybka. W takim stanie przez kilka tygodni mordowała wszystko co napotkała. Torturowała innych wilków, wieczorami wracała do normalności, ale rano znów wszystko się powtarzało. W końcu gdy wszystko się w miarę unormowało a przemiany nie były takie częste, trafiła do tajemniczej jaskini. Idąc przez rozmaite korytarze jej symbole na ciele coraz bardziej świeciły. W końcu trafiła do ogromnego pomieszczenia. Na środku znajdowało się bardzo ozdobione koło którego środek świecił tak samo jak jej runy. Gdy stanęła na środku to przed nią pojawiły się jakby hologramy z runami i wyjaśnieniami ich. Chwilę potem wadera straciła przytomność i gdy się obudziła to znajdywała się na terenach WKD. To wszystko było dla niej nowym odkryciem i postanowiła zostawić tajemnicą całą jej historie oraz znaczenia symboli. Od tamtego momentu pojawiły się prorocze sny. W jednej z wizji było pokazane jej szczęście wraz z innymi członkami watahy, dlatego postanowiła do niej dołączyć.
Rodzina: Nie wie o niej nic
Partner: W poszukiwaniu ... szczęśliwej miłości
Potomstwo: Brak
♠♤♠
Znak zodiaku: Shénqí Otomeza
Relikt: Naszyjnik
Ciekawostki:
* Boi się pływać, nie umie.
* Boi się stracić przyjaciół
* Jej łzy mają taki sam jak jej błękitne runy na ciele.
* Możesz czasem w jej oczach ujrzeć jej przeszłość lub przyszłość.
♠♤♠
Właściciel: Kiniuś :* (z gg)
Inne zdjęcia: 
Jako psychopatka
Towarzysz: Brak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz