sobota, 21 maja 2016

Nowe wadery!

Imię: Rosalie
Pseudonim: Rose, Rosa, Lola
Płeć: Wadera
Wiek: 5 lat | 16 grudnia
♠♤♠
Charakter: Rose to energiczna, ambitna, pewna siebie i śmiała wadera. Jest odważna, inteligentna i zdolna do wszystkiego. Ma dumną postawę i taka jest też w środku. Zawsze pomocna i odpowiedzialna. Można jej bez problemu powierzyć opiekę nad kimś lub nad czymś. Jest uparta i zawsze trzyma się swojego zdania. Nigdy nie ustępuje. Świetna strategiczka. W razie konfrontacji bezlitosna, agresywna. Jeżeli ktoś zalezie jej za skórę, może być dla niego wredna i złośliwa. Jest wysportowana i zwinna. Jej zdaniem zawsze trzeba trzymać formę,m dlatego nigdy nieszczędzi sobie treningów.Uwielbia adrenalinę, lubi nowe wyzwania. Schludna, umie o siebie zadbać i odpowiednio się zachować. Trudno się do niej zbliżyć, lecz jest ciekawska i łatwo rozbawić, mimo że tego nie okazuje. 
Hierarchia: Wadera Omega 
Stanowisko: Instruktorka Walki
Rasa: Wilk Pogody
♠♤♠
Umiejętności magiczne: 
*Wszystko co związane z pogodą.
Umiejętności niemagiczne:
 szybkość, zwinność, wytrwałość, inteligencja, świetnie walczy
♠♤♠
Zainteresowania:Walka, poznawanie nowych terenów
Historia: Gdy była mała razem z siostrą zostały porzucone w lesie. Później trafiły tu.
Rodzina: Siostra: Rusłana
Partner: Wątpi w to, że ktoś mógłby pokochać kogos takiego jak ona, ale jeśli ona kogoś pokocha to raczej na zawsze lub na dłuuuugo.
Potomstwo: -
♠♤♠
Znak zodiaku: Sagitarius,  Iteza, Gungsu Jali
Relikt: : Skórzane pasy na łapach i brzuchu (służące do noszenia broni) , na czole nosi małą czaszkę wykutą z kryształu (pamiątka rodzinna)
Ciekawostki: W tańcu nikt jej nie dorówna, lubi robić odważne fryzury, kocha swoje włosy, ale nie jest na ich punkcie przewrażliwiona (nie boi się spocić czy pobrudzić ( po pasja walki ponad wszystko xd)
♠♤♠
Właściciel: Howrse/lolavolcan
Inne zdjęcia:
Towarzysz:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz