niedziela, 29 maja 2016

Bardzo Ważne!

Jako iż od dawna próbuję dodać zmiany o jakich wam mówiłam, potrzebna mi jest pomoc. Tak Wasza pomoc!!! Dlaczego akurat wasza? Jest to proste. Nie chcę wszystkiego sama robić, dlatego też chciałabym was do tego też wplątać. W czym możecie mi pomóc? Chodzi mi o religię, a dokładniej mówiąc o Bogów naszej watahy. Mam co prawda kilka, a dokładniej mówiąc czterech Bogów, jednak jest to troszeczkę za mało. Dlatego proszę Was (o ile chcecie) abyście mi pomogli w zrobieniu takiego jakby opisu i wyszukaniu zdjęć do Bogów. Poniżej zobaczycie przykład:
Amora - bogini miłości, piękna, kwiatów, pożądania, seksualności, przyjemności. Najbardziej urodziwa z bogiń antycznych mitów. Amora to osoba temperamentna i próżna. Jest ona także podstępna i uwodzicielska. Pomimo tych cech, jest bardzo kochająca i namiętna, walczy o wiarę w miłość, która jest absolutna i prawdziwa. Amore można spotkać, gdy ktoś
ma problemy sercowe, czy też w walentynki.

Ważna informacja!
Jako iż ma zostać zmieniony szablon, proszę o podanie mi linku/ linków do wybranego/ wybranych przez was szablonu/szablonów.
Jeżeli macie jakieś pomysły na dodanie terenów to proszę o przesłanie zdjęcia lub/i zdjęcia.
Przez najbliższe dwa tygodnie moja obecność będzie zmniejszona do minimum na wzgląd szkoły, dlatego jeżeli macie jakieś opowiadanie to proszę o wysyłanie do innych administratorek.
Bardzo Was Przepraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz