niedziela, 6 marca 2016

Nowa Wadera!

Imię: Miyashi
Pseudonim: Nikt nie wymyślił jej pseudonimu. Spróbuj, może się ucieszy.
Płeć: Wadera
Wiek: 2 lata 2 miesiące | urodzona 30 grudnia.
♠♤♠
Charakter: Zwykle nie pokazuje się innym wilkom ani innym zwierzętom, dlatego prawie nigdy sama nie podejdzie do nikogo. Prawie zawsze ukrywa się w miejscach, gdzie nikt nie chodzi, aby nikt jej nie znalazł. Na pierwszy rzut oka jest bardzo skryta. Można powiedzieć, że nie okazuje żadnych uczuć, ale gdy się ją bliżej pozna, okaże się, że tak naprawdę jest bardzo miłą, bardzo wrażliwą i przyjaźnie nastawioną waderą, którą bardzo łatwo doprowadzić do rozpaczy.
Wszystkie uczucia bardzo mocno ukrywa, co często jej nie wychodzi. Bardzo często płacze przez przeżycia z dzieciństwa, ale nie tylko – wystarczy powiedzieć coś złego na jej temat lub przypomnieć jej o przeszłości, aby z płaczem uciekła i zaszyła się w miejscu, gdzie nikt jej nie zobaczy. Wtedy niewiele trzeba do tego, by spróbowała sobie coś złego zrobić. Spowodowane jest to tym, że przez wydarzenia z jej dzieciństwa jej psychika uległa znacznym i najpewniej nieodwracalnym zniszczeniom. Kiedy płacze, bardzo trudno jest jej przestać. Kiedy widzi kogoś w potrzebie, czuje ogromną chęć i konieczność pomocy temu komuś. Jeśli nie pomoże lub z jakiegokolwiek powodu nie będzie mogła pomóc, będą dręczyć ją wyrzuty sumienia przez bardzo długi czas – od kilku miesięcy do nawet jej zgonu. Wszystkie negatywne wydarzenia z jej dzieciństwa bardzo mocno przeżywa, szczególnie podczas snu. Jednak przed innymi jest zwykle uśmiechnięta i sprawia pozory szczęśliwej. W sumie zdarza się jej, że jest szczęśliwa, ale trudno rozróżnić jej prawdziwe szczęście od udawanego.
Każdego innego wilka traktuje z szacunkiem, czy to najlepszy przyjaciel, czy ktoś jej nieznany. Uważa, że jest kimś gorszym, kto nie zasługuje na normalne i spokojne życie, jeśli w ogóle ma prawo do życia. Ponieważ bardzo boi się innych, daje się wykorzystywać, a nawet poniżać – cokolwiek, by nikt się na nią nie gniewał. Na kolanach przeprasza za wszystko – nawet najdrobniejsze błędy, na które nikt nie zwraca uwagi. Czasami w ramach przeprosin próbuje pozbawić się życia. Dla innego, znanego jej i lubianego przez nią wilka potrafi poświęcić całe swoje życie, byleby tylko był szczęśliwy – nawet nie pomyśli o tym, że też chce być szczęśliwa. 
Przez to, że nie radzi sobie z przeszłością, która dręczy ją niemal na każdym kroku, bardzo często popełnia próby samobójcze, które do tej pory nie skutkowały. Próbowała wcześniej komuś powiedzieć, co jej leży na sercu, brać leki antydepresyjne i wiele innych rzeczy, ale nic nie pomagało. Dlatego nie chce zabierać innym czasu swoimi problemami.
Hierarchia: Omega, chociaż czuje się jakby była kimś gorszym.
Stanowisko: Kapłanka
Rasa: Jej rasa nie jest dobrze określona – przy każdej próbie zbadania tego wychodziły wyniki wątpliwe. Wiadomo o tym, że najpewniej jest przedstawicielką pewnej, nieznanej rasy, zwanej (przynajmniej w jej poprzedniej watasze) Wilkami Emocji. Jest to tak rzadka rasa, że są wątpliwości co do jej istnienia, jednak są podejrzenia, że jest to połączenie wielu innych ras, a także jakaś mutacja genetyczna w tej krzyżówce. Jeszcze nie wiadomo, czy to jest rasa, czy mieszanka. Nie są jednoznacznie scharakteryzowane, ale wiadomo, że są o wiele wrażliwsze psychicznie od innych wilków. 
♠♤♠
Umiejętności magiczne: 
* Regeneracja - Może leczyć każdego poza sobą z różnych obrażeń. Działa na mniejsze rany, na większe jest z tym ten problem, że im większe obrażenia, tym bardziej ją to męczy. Przy bardzo częstym używaniu może to ją zabić.
* Leczenie i odtruwanie – Dzięki temu może zneutralizować najgorsze trucizny lub wyleczyć najcięższe choroby u innego wilka. Dotyczy tylko chorób zakaźnych. Użycie tej mocy może spowodować, że po prostu przejmie chorobę lub truciznę od innego wilka – wtedy może ją to dodatkowo osłabić, co w przypadku poważnych chorób będzie się równać z jej zgonem.
* Nie potrzebuje jedzenia, ale nie może go przyjmować. Jeśli o to chodzi to jest kompletnie niezależna od czegokolwiek.
* Uspokajanie - w ciągu kilku chwil może uspokoić danego wilka, jednak to spowoduje, że przez jakiś czas będzie sama przeżywać to, co dany wilk w tamtej chwili. Działa tylko na lęki i stany depresyjne.
* Latanie – pod każdym z jej skrzydeł ma miejsce, z którego wydostaje się silnie sprężone powietrze, dzięki czemu Miyashi nie musi machać skrzydłami. Jest ono niewidzialne i nie zmienia budowy skrzydła, które wygląda tak, jak u większości wilków. Do tego dochodzi sterowanie podobne do tego znanego z samolotów – jej skrzydła wyginają się odpowiednio tak, jak powierzchnie sterowe tych maszyn powietrznych (m.in. klapy, lotki, hamulce aerodynamiczne, spoilery, a nawet skrzela (przednia część skrzydła wysuwana do przodu celem zwiększenia siły nośnej). Za ster wysokości oraz statecznik pionowy służy jej 7 ogonów). Pozwala jej to na osiągnięcie wysokości 14.5 km oraz prędkości 1000 węzłów (ok. 1852 km/h) rzeczywistej prędkości powietrznej na maksymalnej wysokości przelotowej – na wysokości poniżej 5.5 km maksymalnie osiągnie 440 węzłów (815 km/h). Minimalna prędkość jej lotu wynosi 30 węzłów (ok. 55 km/h). Oczywiście może poruszać skrzydłami, co może w pewnych momentach pomóc w locie, ale równie dobrze może uczynić ten lot niestabilnym, co może zakończyć się nawet dla niej tragedią.
* Światło – może utworzyć wiele punktów świetlnych o różnych kolorach i różnych natężeniach światła, jednak musi je cały czas utrzymywać. 
* Nawigacja – Dzięki temu może za pomocą gwiazd, słońca, księżyca, ziemskiego pola magnetycznego, względnej prędkości wiatru, ciśnienia atmosferycznego i fal radiowych wyznaczyć drogę do niemalże dowolnego miejsca, ustalić miejsce przebywania lub ustawić kilka punktów, które pomagają jej w wyznaczaniu drogi - może ich być bardzo dużo. Po drodze podświadomie zapamiętuje gdzie leciała. Ta moc działa w połączeniu z lataniem, podczas zwykłego spaceru nie działa to tak dobrze.
Umiejętności niemagiczne:
♠♤♠
Zainteresowania: Interesuje się lotnictwem, medycyną, a także trochę ogrodnictwem, jednak czasami jej problemy psychiczne nie pozwalają jej na wykonywanie ulubionych czynności.
Historia: Jej historia nie jest historią, którą można opowiadać małym wilczkom. Zaczyna się ona w watasze umiejscowionej w pewnym, trochę oddalonym lesie. Urodziła się tam ze swoją siostrą, którą nazwano Miyuki. Poród odbył się z wieloma komplikacjami, przez co przez długie tygodnie ich matka leżała u lekarza. Chociaż walczyła o lepszy stan zdrowia, nie udało się jej to. Tak został im tylko ojciec, który po roku nie mógł wytrzymać ze swoimi emocjami i popełnił samobójstwo. Tak jeszcze niedorosłe siostry musiały mieć zastępczych rodziców. Wybrano im waderę, która nie miała dzieci i najpewniej mieć nie chciała, jednak sprzeciwić się nie mogła – była jedyną, która była w stanie nimi się zająć. Do tego okazała się być sadystką. Wystarczyło tylko pół godziny, by się o tym przekonały. Od tamtego czasu ich życie stało się koszmarem. Zaczęło się od zwykłego słownego obrażania, które bardzo szybko przerodziło się w najgorsze i najbardziej sadystyczne znęcanie się, po drodze zahaczając o wykorzystywanie. Chociaż błagały o litość, były traktowane bardzo źle, o czym nikt poza nimi nie wiedział. Były tak traktowane, że nawet bały się iść po jakąkolwiek pomoc, chociaż mogły wychodzić na zewnątrz. Zmieniło to się po pierwszej próbie ich ucieczki. Wtedy nie mogły wychodzić z jaskini choćby nie wiadomo co się działo. Wielokrotnie były karane za coś, czego nie zrobiły. W końcu po pokonaniu strachu spróbowały uciec po raz drugi, co im się niemalże udało - wadera, która się nimi miała opiekować zaczęła je gonić. Po drodze pozbawiła życia Miyuki, co spowodowało, że jej siostra nie mogła dalej uciekać, więc była dalej dotkliwie raniona. W pewnej chwili przybiegł jeden z wilków Watahy Księżycowego Ducha i ją uratował, przeganiając tamtą waderę z dala od terenów watahy, jednak ona dalej jest z nią - w jej głowie. Bardzo często ją straszy i dręczy w koszmarach, a nawet w dzień - w najmniej spodziewanym momencie. Nie wiadomo też, czy kiedyś do niej nie wróci.
Rodzina: Poza siostrą o imieniu Miyuki nikogo nie pamięta.
Partner: Chciałaby kogoś znaleźć, kto jej nie skrzywdzi i pokocha ją taką, jaka jest.
Potomstwo: Potrzebowałaby do tego partnera… Nie ma nic przeciwko, ale wątpi w to, czy będzie dobrą matką. Nie chce, by jej dzieci miały tragiczne dzieciństwo.
♠♤♠
Znaki zodiaku:
Relikt:
Ciekawostki:
** W jej poprzedniej watasze nauczyła się ludzkiego języka japońskiego.
** Bardzo łatwo zapada na różne choroby.
** Często jej zachowania są mylone z depresją i schizofrenią – częściowo to prawda, objawy się zgadzają, ale jej przypadłości nie da się w żaden sposób leczyć.
♠♤♠
Właściciel: howrse: WindowsKillerPL; gadu-gadu: 24755681; mail: nekoembassy.kagamine-l@mail.ru
Inne zdjęcia: Brak
Towarzysz: Kto wie, może kiedyś? A nawet niedługo?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz