wtorek, 17 lutego 2015

Od Moon C.D Mizu

- Może lepiej wrócisz do jaskini. - powiedziałam. Mizu zaczęła iść, ja zawołałam Perlitę.
- Już musimy iść?
- Później jeszcze wrócimy. - uśmiechnęłam się. Kiedy Mizu była już dość blisko swojej jaskini odeszłam z Perlitą. Wróciłyśmy do jaskini, położyłyśmy się i chwilkę porozmawiałyśmy.
- Zaśpiewasz coś?
- Jasne. - odpowiedziała i zaczęłam śpiewać kołysankę. Mała szybko zasnęła. Zaraz potem ja też. Kiedy wstałam Perlita jeszcze spała chwilkę siedziałam i obudziła się.
- Może chcesz iść pouczyć się polowania? - zaproponowałam.
- Jasne! - odpowiedziała pełna radości i energii.
- Na początek powiem ci na co można polować. - rzekłam, chodząc po lesie powiedziałam jej co trzeba zrobić, aby móc polować na jakieś zwierzę (tylko podstawy). Powiedziałam jej też na czym na razie by mogła ćwiczyć.
- Zobacz. - powiedziałam szepcząc. Wskazałam na kilka zająców. - Ja je do ciebie zagonię, a ty spróbujesz jakiegoś złapać, ale takiego małego. - dodałam równie cicho co wcześniej. Pokiwała głową na znak, że rozumie. Wszystko poszło dobrze, ale mała ma jeszcze trochę za małe ząbki, żeby przegryźć się przez skórę królika.
- Świetnie co poszło! - gratulowałam.
- Wcale, że nie. - powiedziała smutna.
- Wiesz co? Poszło ci lepiej niż mnie na pierwszym polowaniu, a nie wyszło ci tylko dla tego, że masz za małe ząbki. - pocieszyłam. Wracając do jaskini spotkałam Mizu.

<Mizu?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz